Հանդիպում Ինտեռնշիփի նախագծի դիմորդների հետ
2012 թվականի սկիզբն էր: Սպիտակ Ամրոցի թիմով հերթական քննարկումների ժամանակ որոշեցինք երիտասարդ ստոմատոլոգների համար կազմակերպել Internship-ի հնարավորություն, որի ընթացքում նրանց կփոխանցենք այն գիտելիքները, որը մենք ձեռք ենք բերել այդ տարիներին մեր քրտնաջան աշխատանքի շնորհիվ: Մինչև մարտի 18-ը կոլեգաները լրացրեցին առցանց դիմում հայտերը: Երբ կարդում էինք դիմորդների լրացրած դիմում հայտերը, հասկանում էինք, թե նրանք ինչքան շատ կարիք ունեն աջակցման և ոգեշնչման: Մարտի 20, 2012 թվական -> Սպիտակ Ամրոցում տեղի ունեցավ դիմորդների հետ հանդիպումը: Դավիթ Հովհաննիսյանի կողմից ներկայացվեց նախագիծը, կազմակերպվեց գործնական աշխատանք, մասնակիցները ծանոթացան միմյանց հետ: Այդ օրը շատ ոգևորիչ միջավայր ստացանք, որտեղ շատերս հասկացանք, որ իրոք ճիշտ ուղղու վրա ենք: Վերջում շատ ուրախ բաժանվեցինք: Բոլորն արժանի էին շարունակելու նախագիծը և մեզ համար շատ դժվար էր առանձնացնել մեկին: Սպիտակ Ամրոցի թիմի որոշմամբ Ինեսսա Սաղեյանը ընտրվեց Intern:
Այդ օրվանից հետո մեր թիմը հստակ նպատակ դրեց, որ մշտապես նախագծեր ենք իրականացնելու երիտասարդ պրոֆեսիոնալների համար:

During regular discussions with the White Castle team, we decided to organize an internship for young dentists to share with them the knowledge we gained through our hard work over the years. Before March 18, colleagues completed their online application form. As we read the applications filled out by the applicants, we realized how much they needed support and inspiration. March 20, 2012 -> Meeting with applicants in White Castle. The project was presented, practical work was organized, the participants got to know each other. We have a very exciting environment where many of us realized that we were on the right track. In the end, we were very happy.
Everyone deserved to continue the project and it was very difficult for us to identify one. By the decision of the White Castle team, Inessa Sagheyan was elected Intern.
Since that day, our team has made it clear that we will always carry out projects for young professionals.